this site is best viewed in 800 x 600 resolution with Mozilla Firefox

Tentang Aku



Apa? Awak Cakap Apa?!

Coretan Yang Dulu

Arkib Im

Rakan Blog Im

Pautan

Afiliasi

Penghargaan

Powered by Blogger





Thursday, March 03, 2005

Strriiikkkke Lagi!!!!!

Rupa-rupanya kejohanan intra 4BEKP1 yang dijalankan dua hari lepas telah mendapat respon yang di luar dugaan. Kebanyakan peserta kejohanan pertama terus mempunyai semangat berkobar-kobar untuk mempertingkatkan ski bowling masing-masing. Maka, dengan penuh sifat rakus dan tergopoh-gapahnya, kejohanan kedua telah diadakan kurang 48 jam dari tempoh kejohanan pertama. Pertandingan kali ini melibatkan 18 orang peserta, termasuk wakil daripada rumah-rumah sewa Jln TU23; antaranya bebudak umah Yuri. Berikut adalah keputusan rasmi kejohanan:






RankingNamaPusingan
(Jatuhan Pin)
Jumlah
Jatuhan Pin
1Epul124135259
2Ky134125259
3Dan122134256
4Mike121129250
5Nique116109225
6Aida109109218
7Prof103111214
8Fadir85124209
9Yope99109208
10Yuri10389192
11Z9786183
12Tok9488182
13Jamal7691167
14DinSabah6791158
15Intan6787154
16Boboy6684150
17Bebe8067147
18DinKlate8165146


Key Events:
1. Epul dikira juara berdasarkan jatuhan pin tertinggi iaitu 135 pin pd pusingan ke2.
2. Aida adalah Juara Kategori Wanita. Tempat kedua dan ketiga takde sebab yg main pun tiga org je.
3. Fadir adalah peserta tunggal yang berjaya mencatat 'Turkey' (3 strikes in a row).


Tahniah diucapkan pada semua. Semoga dengan kejohanan seumpama ini akan mengeratkan silaturrahim antara kita di samping dapat mencungkil bakat baru yang dapat menggantikan pemain seperti Kenny Ang dan Shalin Zulkifli. MAJULAH SUKAN UNTUK NEGARA. EXAM MINGGU DEPAN JANGAN BUAT DERQ AJE YE!!!

0 Comments:

Post a Comment

<< Home